Služby

Nabízíme osobní a zároveň profesionální přístup spolu s kvalitním vybavením, které zajišťuje komplexní servis pro vaše zvířecí miláčky. Pravidelně se vzděláváme v problematice a v nových trendech léčby, snažíme se jít s dobou a nenechat nic náhodě.

 

Rozpis námi nabízených služeb najdete v záložce Služby.

Poradna

Pokud máte otázky na které neznáte odpověď a potřebujete poradit, obraťte se na nás e-mailem veterina@vmvet.cz. V akutních případech nás můžete kontaktovat na telefonním čísle:
+420 777 002 549.

Nejčastěji kladené otázky a odpovědi najdete
v záložce Poradna.

Pohotovost

Veterinární pohotovost je placená služba poskytující ošetření vážně nemocným zvířatům mimo běžné ordinační hodiny. Pohotovostní ošetření zvířete v terénu je možné pouze ve zcela ojedinělých případech.

Více o pohotovosti se dozvíze v záložce Pohotovost.

Vítejte na stránkách veterinární ordinace

VM-vet v centru Břeclavi

Snažíme se o osobní a individuální přístup ke každému pacientovi a jeho majiteli. Jsme schopni poskytnout kvalitní veterinární péči, zároveň si však uvědomujeme, že tato péče musí být pro klienta finančně dostupná. Komunikací se zákazníkem hledáme řešení, kdy bude výsledkem naší práce spokojený chovatel a dobře ošetřený pacient.


Na našich pacientech nám záleží, proto se neustále vzděláváme, navštěvujeme semináře a kurzy.

 

Chovatel by měl "svého" veterináře vždy zastihnout, proto zajišťujeme pohotovostní ošetření a konzultace i mimo ordinační hodiny.

 

 

Vaše mazlíčky ošetří:

  • MVDr. Veronika Hřibňáková
  • MVDr. Martina Mikulková